DansBrabant

DansBrabant is een stimulator en katalysator voor dans en choreografie met (inter)nationale inslag. DansBrabant werkt vanuit Tilburg voor en met choreografen en dansers; (h)erkent talent, stelt ontwikkeling centraal, stimuleert uitwisseling, biedt coaching en begeleiding op artistiek en zakelijk gebied, begeeft zich actief en verbindend in de driehoek productie, presentatie, publiek en werkt nadrukkelijk aan zichtbaarheid en brede, maatschappelijke waardering voor de schoonheid van het avontuurlijke en onbekende in de dans.

Contact
DansBrabant
Theater De NWE Vorst
Willem-II straat 49
5038 BD, Tilburg

Artistiek directeur
Heleen Volman
heleen@dansbrabant.nl

Zakelijk leider
Wim van Stam
wim@dansbrabant.nl

Communicatie
Dirk Verhoeven
pr@dansbrabant.nl

Coördinator productie
Paul van Weert
paul@dansbrabant.nl

Productie & planning
Pien Rutten
pien@dansbrabant.nl

Acquisitie
Sanne Wichman
sanne@dansbrabant.nl

Assistentie artistiek
Annemijn Rijk
annemijn@dansbrabant.nl

www.dansbrabant.nl